Оюутан

МУИС-ийн Хууль зүйн сургуулийн оюутны зөвлөх багш

  • 5-р түвшний оюутнуудын зөвлөх багш Б.Одонтунгалаг
  • 4-р түвшний оюутнуудын зөвлөх багш Д. Батболд
  • 3-р түвшний оюутнуудын зөвлөх багш А. Солонго
  • 2-р курсын 4 зөвлөх багштай. Нэг зөвлөх багш 25-30 оюутан хариуцан ажилладаг.
  • 1-р түвшний оюутнууд 5 зөвлөх багштай. Нэг зөвлөх багш 25-30 оюутан хариуцан ажилладаг.

 

Түвшин

Багшийн нэр

Харъяалагдах оюутнууд

5-р түвшний оюутнуудын зөвлөх багш

Б.Одонтунгалаг

5-р түвшний оюутнууд

4-р түвшний оюутнуудын зөвлөх багш

Д. Батболд

4-р түвшний оюутнууд

3-р түвшний оюутнуудын зөвлөх багш

А. Солонго

3-р түвшний оюутнууд

2-р түвшний оюутнуудын зөвлөх багш

Л. Банзрагч

Батсуурь

Билгүүн

Бат-Эрдэнэ

Ану

Батмөнх

Энхмаа

Өлзийбаатар

Бум-Очир

Орхон

Нансалмаа

Мандахбаяр

Эрхэмбаяр

Отгонбаяр

Анужин

Долгорсүрэн

Чулуунбаатар

Хорлоо

Нарангэрэл

Болдоо

Баярсайхан

Мягмаржав

Уянга

Батболд

Хулан

Чадарбал

Дэлгэрдаваа

Баттулга

Эрдэнэбат

Амарсанаа

Намуунаа

Лхагвабаатар

Сэрчмаа

Тунгалаг

Буянжаргал

Төрбилэг

Тэмүүлэн

Дашцэрэв

Баянцэнгэл

Ганболд

Төгөлдөр

Отгонбаяр

Батмягмармаа

Дашням

Цогт-Эрдэнэ

Амарсайхан

Энх-Амгалан

Батсайхан

Ануужин

Баянхүү

Шинэбаяр

Гантулга

Ганзориг

Батсүх

Долгор

Янжинлхам

Хандмаа

Мөнхсайхан

Тамир

Мөнхэрдэнэ

Нарантуяа

Мижидсамдан

Мөнхбаясгалант

Баттогтох

Цэндмаа

О. Чулуунцэцэг

Энхтүвшин

Золбаяр

Саруул

Оюундарь

Жамсранбазар

Мөнхзул

Бидэръяа

Тогмидсүрэн

Отгонбаяр

Мажигсүрэн

Болдбаатар

Халиун

Зоригт

Нандинэрдэнэ

Басбаяр

Бат-Эрхэм

Туулбаяр

Хэрлэнчимэг

Чулуунбаатар

Лхамцэрэн

Батболд

Түшиг

Дашдондов

Бүдсүрэн

Батэрдэнэ

Эрдэнэчимэг

Ганочир

Бүжин

Батсүх

Туяа

Соёл-Эрдэнэ

Нямдаваа

Алтанхуяг

Анужин

Цэрэндорж

Мөнхэрдэнэ

Баасангэрэл

Дашням

Сайнбуян

Хулан

Мягмаржав

Баасанжаргал

Түшиг

Мөнгөлүн

Магсаржав

Мичидмаа

Хүрэлбаатар

Оргилмаа

Зундуй

Одбаяр

Төмөрхуяг

Мөнгөнцэцэг

Гансүрэн

Хүслэн

Амарбаяр

Бодьбилэг

Лхагвасүрэн

Дорж

Батжаргал

Мөнхзолбоо

Болд

Номин

Ганбаатар

Хандаа

Х. Болормаа

Батмөнх

Сансар

Төвшинтөр

Марал-Эрдэнэ

Батхүү

Даваажаргал

Энхтайван

Хангайхүү

Бумцэнд

Янжмаа

Гансүх

Номуунгэрэл

 

 

Батжаргал

Дөлгөөн

Ганцэцэг

Билгүүн

Батгэрэл

Түвшинтулга

Батсүх

Билэгмаа

Баттулга

Лхагвабаяр

Нацагдорж

Төрболд

Цэндаюуш

Халиунаа

Тулга

Үзмээ

Рэнчинпүрэв

Лхагвабаяр

Одгэрэл

Номингэрэл

Нямсүрэн

Болорцэцэг

Банзрагч

Лувсанцэрэн

Баттүвшин

Бүжинлхам

Дашхүү

Отгондарь

Нармандах

Мандалмаа

Өлзийбаатар

Цэрэнпагма

Оюунболд

Гантогтох

Нямдаваа

Түвшинтөгс

Эрдэнэбаяр

Эрдэнэболор

Эрдэнэсайхан

Содгэрэл

Оюунцэцэг

Очмаа

Доржсэмбэд

Анужин

Энхням

Отгондаваа

Балжинням

Анударь

Эрдэнэбилэг

Мөрөн

Түмэнбаяр

Төгс-Оюун

Д. Гантөмөр

Алтангэрэл

Болор

Баянбаатар

Сарангоо

Ариунболд

Ану-Үжин

Баясгалан

Шинэ-Өлзий

Энхбаатар

Энхцэцэг

Батнасан

Баярцэцэг

Түнжинсүрэн

Анхжаргал

Нафих

Айжан

Батбаяр

Мөнхцэцэг

Батнайрамдал

Сарантуяа

Нармандах

Хэрлэн

Уламбаяр

Энхжин

Очирсайхан

Чинбат

Баярсайхан

Нямсүрэн

Бат-Эрдэнэ

Нямбат

Эрдэнэтөгс

Солонго

Мөнхзул

Оюун

Дэмидбалдан

Эрдэнэ-Очир

Мөнх-Очир

Мөнхгэрэл

Азбаяр

Тэмүүлэн

PHanthongdy

Петтапон

Оджамц

Одонзаяа

Нямдаваа

Төгөлдөр

Эрдэнэцогт

Мөнхтулга

Сүхбаатар

Ууганцэцэг

 Syphavong

Hutsadar

Лхагвасүрэн

Батэрдэнэ

Баттулга

Хүлэгт

Ган-Эрдэнэ

Билгүүн

Мөнхбат

Түвшинбаяр

Батцэрэн

Болор-Эрдэнэ

Жавхлан

Тэнхлүүн

1-р түвшний оюутнуудын зөвлөх багш

НЭЗТ-ийн багш Б.Баяр

Пүрэвдоржийн Бямбамаа

Доржтовоогийн Бямба-Од

Ганбаатарын Ганбат

Батболдын Ганзориг

Ганболдын Гэрэлмаа

Батсайханы Дагиймаа

Ширчингийн Дамдиндорж

Отгонбаярын Дамдиндулам

Бат-Эрдэнийн Дөлгөөн

Отгонбаярын Дөлгөөн

Баттулгын Дулам

Ганбаатарын Дэлгэржаргал

 Доржгочоогийн Дэмидханд

Өмирханы Ерлан

Баярбатын Жавхлан

Даваасүрэнгийн Жаргалсайхан

Бүрэнгэрэлийн Заяа

 Энхнасангийн Золжаргал

Сайнжаргалын Золзаяа

Энхтүвшингийн Итгэлт

Дамдиндоржийн Ичинхорлоо

Ганцоожийн Өлзийжаргал

Бат-Эрдэнийн Лхагважаргал

Цэнгэлийн Минжин

Баттулгын Мишээл

Жавхлангийн Мөнхцацралт

Баянцагааны Мөнхбат

Тэгшдаваагийн Мөнхбаясгалан

Төмөрбаатарын Мөнхбулган

Ганбаатарын Мөнхжаргал

 

 

С. Боловсон

Баянжаргалын Мөнхтулга

Чадраабалын Мөнхтүшиг

Баянмөнхийн Мөнхцэцэг

Мөнх-амгалангийн Мөнхцэцэг

Хүрэлсүхийн Мөнхчимэг

Энхжаргалын Мөрөн

Төмөрбаатарын Мягмардулам

Даваагийн Мягмарсүрэн

Сүрэнрагчаагийн Мягмарсүрэн

Галбадрахын Мягмартуяа

Батмөнхийн Намуун

Түвшинжаргалын Намуун

Ганхуягийн Намуунаа

Энхбаатарын Насандэлгэр

Энхбатын Нинжин

Отгонбаатарын Номин

Аюурзананын Номин

Алтангадасын Номин

Пүрэвбатын Номингэрэл

Батбаярын Номиндарь

 Эрдэнэтулгын Номинзаяа

Эрдэнээгийн Номинсогоо

Гантулгын Номинэрдэнэ

Алтан-очирын Номин-эрдэнэ

Батдоржийн Номуундарь

Лхамжавын Номуунзаяа

Хүрэлийн Норовсүрэн

Ойдовдоржийн Нямгэрэл

Отгонбаатарын Отгон-оюун

Үнэнбаярын Оюуномин

Уранчимэгийн Пэрэнлэйжамц

Баярсайханы Сайнбилэг

Ганзоригийн Сайханзул

 

Т. Золбоо

Өлзийсайханы Авирмэд
Пүрэвдоржийн Аззаяа
Батцэнгэлийн Алтансувд
Соном-Очирын Амаржаргал
Чинбатын Анужин
Ганхуягийн Амартүвшин
Алтансүхийн Анужин
Эрдэнэбатын Ануужин
 Гэрэлт-Одын Анхцэцэг
Мөнгөлөгийн Ариунбаяр
Өлзийсайханы Ариунболор
Цогтгэрэлийн Ариунжаргал
Бахытжаны Ахмарал
Амгалангийн Баасандулам
Энхбаярын Баасанжаргал
Жаргалсайханы Бадмаараг

Бат-Эрдэнийн Батжаргал
Лхагвасүрэнгийн Батхишиг
Баярмандахын Баянжаргал
Балжиннямын Баярмаа
Магсаржавын Баярцэцэг
Нямдоржийн Баясгалан
Ганболдын Билгүүнсаран
Баярсайханы Бөртэ
Нямаагийн Булганхангай
Чулуунжавын Бум-Очир
Эрдэнэбилэгийн Бурмаа
Хишигнямын Буянбат
Азжаргалын Буянжаргал
Бизаагундаагийн Бямбазаяа

 

 

Э. Мөнхдаваа

Бямбасүрэнгийн Хулан
Байгалцэцэгийн Хэнмэдэх
Батжаргалын Цацрал
Жигмэдсүрэнгийн Цэдэвсүрэн
Элбэгийн Цэлмүүн
Мөнхжаргалын Цэрэнбат
Майнзулын Цэцэгжаргал
Гандоржийн Цэнгүүн
Батбаярын Энхжавхлан
Хаш-Эрдэнийн Энхжин
Намсрайтогтохын Энхзул
Нандинболорын Энхмаа
Одгэрэлийн Энхманлай
Эрдэнэбатын Энхмэнд
Амгаланбаатарын Энхнаран
Отгонбаярын Энхнаран
Болдын Энх-Учрал
Хүрэлбаатарын Энх-Учрал
Очбадрахын Энххүслэн
Энхтайваны Энэрэл
Эрдэнэ-Очирын Эрдэнэболд
Одонхүүгийн Эрдэнэдалай
Дашдаваагийн Эрдэнэзул
Төгсийн Янжмаа
Хэрлэнгийн Хүслэн
Даваагийн Мягмарсүрэн
Эрдэнэтуяагийн Номинзаяа

 

Б. Урангоо

Батбаяр

Саруул

 

Нянраг

Содгэрэл

 

Болортуяа

Содномиший

 

Буянжаргал

Соёлэрдэнэ

 

Батсүх

Солонго

 

Анжаа

Сувдэрдэнэ

 

Батмөнх

Сугарсүрэн

 

Хүрэлхүү

Сүрэн

 

Энхзоригт

Сэлэнгэ

 

Дашмягмаржав

Тамир

 

Хишигт

Төгөлдөр

 

Нямдаваа

Төгөлдөр

 

Элбэгзаяа

Төгстөгөлдөр

 

Мөнхбат

Түвшинбаяр

 

Нармандах

Тэмүүлэн

 

Батдорж

Тэргэл

 

Ганхүү

Тэргэл

 

Баасанхүү

Удамбаяр

 

Баттулга

Улсболд

 

Баттулга

Ундармаа

 

Мөнхэрдэнэ

Уранбилэг

 

Отгондорж

Урангоо

 

Мянганбаатар

Ууганадъяа

 

Сүхбаатар

Ууганцэцэг

 

Алтанхуяг

Үүрийнцолмон

 

Мөнххишиг

Уянга

 

Баатаржаргал

Уянга

 

Гантөмөр

Халиун

 

Сарантуяа

Халиун

 

Баатархүү

Хишигдулам

 

Гансүх

Хишигням

 

Балжинням

Хонгорзул

 

Ганболд

Хулан